icon

Kontakta oss

0522-999 00

Order/Förfrågningar: order@precise.se

Invoice: invoice@precise.se

Pär Noord

Marknad

0522-999 12

par.noord@precise.se

Karin Jansson

Planering/Administration

0522-999 04

karin.jansson@precise.se

Annika Abrahamsson

Planering/Administration

0522-999 16

annika.abrahamsson@precise.se

Mattias Karlsson

Försäljning/Marknad

0522-999 08

mattias.karlsson@precise.se

Samuel Schenberg

Logistik

0522-999 15

samuel.schenberg@precise.se

Välkommen att besöka oss i Uddevalla, Bohuslän

Från väg 44 genom Uddevalla tar du avfarten till väg 172 mot Bengtsfors. Du tar sedan höger till Lillesjö industriområde och hittar efter några hundra meter, våra lokaler på vänster sida.